STOWARZYSZENIA » SZKOLNE KOŁO CARITAS » *** 2017 *** » TAK, POMAGAM

Przedświąteczny czas wzbudza w nas  najlepsze ludzkie odruchy. Pomoc, ofiarność,  miłosierdzie to postawy, z którymi spotkali się  wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas działającego przy Szkole Podstawowej, którzy 9 grudnia 2017 roku w sklepie Biedronka zbierali artykuły żywnościowe dla najbardziej potrzebujących rodzin w ramach ogólnopolskiej akcji Caritas „Tak, pomagam”.  Hojność przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, zebraliśmy pełne koszyki artykułów spożywczych, ale przede wszystkim wszyscy darczyńcy zostawili w nich solidne porcje miłości , która potrafi przezwyciężyć wszelki niedostatek.  Dziękuję młodym wolontariuszom za poświęcony wolny czas, a darczyńcom za wrażliwe serca. Błogosławionych świąt Bożego Narodzenia.