OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 25.09.2022

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Misje Parafialne. Dzisiaj gościmy Ojca Redemptorystę Stanisława Demskiego z Głogowa ze Słowem Bożym zapraszającym nas do przeżycia misji parafialnych.
  2. Nabożeństwa różańcowe: Wraz z październikiem rozpoczną się nabożeństwa różańcowe – w naszym kościele będą odprawiane codziennie z wyjątkiem niedzieli  o godz. 17.30. W tym roku dzieci będą przychodziły razem z dorosłymi we wtorki i czwartki na godz. 17.30. W niedzielę różaniec o 16.30.
  3. I Sobota i odwiedziny chorych: W rozpoczynającym się tygodniu przypada I sobota miesiąca; odwiedziny chorych odbędą sie w ramach misji świętych. Nabożeństwo I soboty miesiąca po Mszy o godz. 7.30.
  4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy: środa o godz. 17.30.
  5. Ks. Prymas Wyszyński. Za tydzień na Mszach świętych gościć będziemy Kustosza Sanktuarium Matki Pokoju w Stoczku Klasztornym Ks. Wojciecha Sokołowskiego Marianina; przybliży nam postać Błogosławionego Ks. Prymasa Wyszyńskiego. Uroczysta Msza pod przewodnictwem Ks. Kustosza o godz. 12.00. Po niej posadzimy dąb pamięci ku czci Ks. Prymasa Wyszyńskiego. Na uroczystość zapraszam w imieniu Parafii, Pana Posła Kałużnego i Dyrektora Regionalnego Lasów Państwowych.
  6. Zmiany w układzie odprawianych Mszy świętych w okresie  misji świętych czyli w okresie 8-16.10. W dni powszednie Msze o godzinie 8.00 i 18.00. Przyjęte intencje są przeniesione z godz. 7.00 na godz. 8.00 a po południu z godz. 18.30 na godz. 18.00. W niedzielę nie będzie Mszy o godz. 8.15 intencje przeniesione na godz. 9.30.
  7. Parafialna Pielgrzymka do Częstochowy w dniu 22.10. w sobotę. Zapisy od przyszłej niedzieli.
  8. Kolekta inwestycyjna za tydzień w niedzielę.

W minionym tygodniu odeszli do Pana:

ś. p. Kazimiera Janusz i Marek Wróblewski

Wieczny odpoczynek.......