BIURO PARAFIALNE CZYNNE:PONIEDZIAŁKI, ŚRODY I PIĄTKI PO MSZY WIECZORNEJ 19.00-19.30. UWAGA!!! Godziny pracy biura mogą ulec zmianie, na bieżący tydzień godziny pracy sprawdzamy w ogłoszeniach duszpasterskich wywieszonych w kruchcie lub na stronie Parafii w Internecie.

INTENCJE MSZALNE

27.05.2024 r. – 2.06.2024 r.

 

27.05.2024 r. Poniedziałek.

7.00 + Teresa Peret (27 Msza gregoriańska).

7.30 + Piotr Witulski (4 rocznica śmierci).

18.00 + Grażyna Zelmańska (z okazji Dnia Mamy).

18.30 + Lucyna Wochna (w rocznicę śmierci i okazji Dnia Matki) oraz o zdrowie w rodzinie.

28.05.2024 r. Wtorek.

7.00 W intencji Ks. Ryszarda Kobierowskiego z okazji 60 rocznicy święceń kapłańskich (intencja od margaretki).

18.00 ++ Teresa Kubicka (z okazji urodzin); Józef (m) Kubicki i zmarli z rodziny.

18.30 + Teresa Peret (28 Msza gregoriańska).

29.05.2024 r. Środa – Św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy – wspomnienie obowiązkowe.

7.00 + Teresa Peret (29 Msza gregoriańska).

7.30 + Czesław (m) Smoczyński (Msza z ofiar pogrzebu).

18.00 ++ Stanisław (m) Dołkowski i Stefania; Stanisław (m) Wiewiór.

18.30 ++ Leon Cyglicki (z okazji urodzin) oraz Anna Cyglicka.

30.05.2024 r. Czwartek – Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – uroczystość.

7.30 + Aleksander (m) Lewandowski (12 rocznica śmierci).

8.15 + Marian Zdrodowski.

9.30 + Teresa Peret (30 Msza gregoriańska).

Procesja po Mszy o godz. 9.30.

Po procesji Msza w kościele.

31.05.2024 r. Piątek – Nawiedzenie NMP – święto.

7.00 + Ewa Tałanda.

7.30 + Mirosław (m) Milczarek (6 rocznica śmierci).

18.00 + Elżbieta Walukiewicz.

18.30 ++ Zdzisław (m) i Sabina, Maria Przybył.

1.06.2024 r. Sobota – Św. Justyna męczennika – wspomnienie obowiązkowe.

7.00 ++ Emilia Fiedorek i rodzice Ohar.

7.30 + Dorota Kubit.

18.00 ++ Ryszard Chwiećko i zmarli z rodziny Chwiećko.

18.30 ++ Jerzy Marcinkowski (5 rocznica śmierci) i Bogumiła (k) Ziółkowska.

2.06.2024 r. IX Niedziela zwykła.

7.30 ++ Jan Szulecki (9 rocznica śmierci) i Genowefa Dziębakowska (45 rocznica śmierci).

8.15 ++ Henryk (m) Ciepliński (5 rocznica śmierci), Krystyna Cieplińska (32 rocznica śmierci); Janusz, Jacek, Ryszard, Zbigniew, Dariusz Cieplińscy.

9.30 (1)++ Sabina i Bolesław (m) Karczewscy i zmarłe rodzeństwo: Jan, Jerzy, Krzysztof i Elżbieta.

9.30 (2) + Czesław (m) Smoczyński (intencja od córki Wioletty z rodziną).

10.45 Dziękczynna z okazji 60 rocznicy ślubu.

12.00 ++ Barbara i Stanisław (m) Sztejka.

17.00 + Ewa Madejewska (intencja od syna Marcina z rodziną).