KONKURS BIBLIJNY

2019 » KONKURS BIBLIJNY

7 czerwca 2019 odbył się Szkolny Konkurs Biblijny dla chętnych uczniów klas V- VIII. Zadaniem uczniów było przeczytanie ewangelii według świętego Łukasza. Czytamy Pismo Święte,  gdyż „wiara rodzi się ze słuchania Słowa Bożego” oznajmia święty Paweł  w liście do Rzymian (Rz. 10,17).
Czternaścioro uczniów podjęło się niełatwych zadań testowych ze znajomości ewangelii. Każdy uczestnik wykazał się dużą wiedzą. Laureatką  konkursu została Lidia Waćkowska z klasy VIII b.
Serdecznie gratulujemy tego niecodziennego wyzwania!