STOWARZYSZENIA » SZKOLNE KOŁO CARITAS » *** 2019 *** » PRZEDŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI

Przedświąteczna zbiórka żywności

„Tak Pomagam” to hasło przedświątecznej ogólnopolskiej akcji charytatywnej organizowanej przez Caritas Polska.  30 marca 2019 roku uczniowie zrzeszeni w Szkolnym Kole Caritas aktywnie włączyli się  w zbiórkę. Kolejny raz doświadczyli wielkiej życzliwości mieszkańców naszej gminy, dzięki  którym uzbierali pełne kosze przeróżnych produktów żywnościowych, które przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Opieki Społecznej zostaną przekazane najbardziej potrzebującym rodzinom. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom za wielkie serce, a pracownikom marketu Biedronka za życzliwość.