STOWARZYSZENIA » SZKOLNE KOŁO CARITAS » *** 2019 *** » BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

Bal Wszystkich Świętych

We wtorek 29 października 2019r. w naszej szkole odbył się siódmy Bal Wszystkich Świętych. Tradycyjnie uczniowie przyodziali białe szaty i wśród blasku kolorowych świateł i anielskich dekoracji spędzali czas na wspólnych pląsach, tańcach i konkursach. Tego popołudnia wszystkim dopisywał humor atmosfera radości towarzyszyła przez cały czas trwania zabawy, bo święci radują się w Panu...

Podczas tegorocznego balu włączyliśmy się w akcję prowadzoną przez Toruńskie Centrum Caritas „Warto być bohaterem” . W tym roku pomagaliśmy małej, trzymiesięcznej Julce , która choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Uzbieraliśmy 138, 70zł . Wszystkim hojnym ofiarodawcom bardzo dziękujemy.