2019 » RAJD ROWEROWY MINISTRANTÓW

Rajd rowerowy ministrantów

25 maja grupa ministrantów i lektorów oraz ich rodzice w towarzystwie kapłanów naszej parafii wyruszyła rowerami na wspólne piknikowanie. Celem wyprawy była leśna polana nad Drwęcą. Po przybyciu na miejsce, co dla niektórych  było sporym wyzwaniem była rekreacja, zabawy sportowe no i oczywiście  pieczenie kiełbasek. Cieszyliśmy się wspólnie spędzonym czasem . Pełni radości wracaliśmy do domu.

Dziękujemy naszym księżą za zorganizowanie wyprawy i zadbanie o kulinarne atrakcje.