STOWARZYSZENIA » SZKOLNE KOŁO CARITAS » *** 2017 *** » POMAGAMY ZAMBII

Pomagamy Zambii

Już kolejny raz nasza drużyna  ze Szkolnego Koła Caritas ruszyła,  aby pomóc rówieśnikom na misjach w Zambii. Wykonywaliśmy  świąteczne stroiki, szopki i aniołki , które wystawiliśmy po niedzielnych Mszach Św. 19 grudnia 2017r. na minikiermaszu. Nie zawiedliśmy się. Zebraliśmy 422zł , które trafią do  Afryki. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za hojność, a  księdzu Proboszczowi za wsparcie. Niech Pan zaspokaja wszelkie Wasze potrzeby . Błogosławionych świąt.