KOWALEWO DLA AFRYKI

STOWARZYSZENIA » SZKOLNE KOŁO CARITAS » *** 2013 *** » KOWALEWO DLA AFRYKI

Niezwykle pracowicie upłynął członkom Szkolnego Koła Caritas miesiąc grudzień. Przygotowywali rozmaite akcje świąteczne. Między innymi wykonywali stroiki na świąteczny stół i lepili aniołki na choinkę. Tradycyjnie przed i po Mszach Świętych, w niedzielę 15 grudnia 2013 roku, chętni mogli za dobrowolną ofiarę nabyć bożonarodzeniowy upominek.  Dzięki temu mogliśmy przekazać 200 zł na edukację Josepha Rafaralahy  i Raycha Razafimihaja z Madagaskaru . Przekonaliśmy się, jak wiele radości sprawia pomoc innym.