STOWARZYSZENIA » SZKOLNE KOŁO CARITAS » *** 2018 *** » KAŻDY MOŻE POMAGAĆ

Każdy może pomagać

Dnia 10 marca nasi uczniowie  zrzeszeni w Szkolnym Kole Caritas kolejny raz włączyli się w przedświąteczną akcję zbiórki żywności dla najbardziej potrzebujących osób z naszej gminy.  W sobotnie przedpołudnie młodzi wolontariusze zbierali produkty żywnościowe i  nie zawiedli się . Klienci Biedronki okazali wielką hojność. Uzbieraliśmy ponad 100 kilogramów produktów żywnościowych. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie, a wszystkim darczyńcom za otwarte serca. Wierzymy, że dzięki tej akcji wszelkie braki i niedostatki, jakich doświadczają inni ludzie staną, się trochę mniejsze.