STOWARZYSZENIA » SZKOLNE KOŁO CARITAS » *** 2016 *** » FINAŁ AKCJI „COŚ DROBNEGO DLA BLIŹNIEGO”

Finał akcji „Coś drobnego dla bliźniego”

Szkolne Koła Caritas każdego roku w grudniu przeprowadza akcję „Coś drobnego dla bliźniego”. Polega ona na dobrowolnym ofiarowaniu słodyczy dla innych dzieci. Tegoroczna zbiórka  miała swój finał  podczas niedzielnej Eucharystii dla dzieci, 18 grudnia 2016 roku, gdzie złożyliśmy w darach ofiarnych zebrane łakocie. Postanowiliśmy w tym roku przyłączyć się do akcji parafialnej „Drzewko Szczęścia”, którą po raz pierwszy w tym roku zainicjował ksiądz proboszcz. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy podzielili się dobrem. Jak mówi święty Paweł: „Więcej radości jest w dawaniu  niż w braniu”. Niech radość Bożego Narodzenia towarzyszy nam w czasie tych świątecznych dni.