STOWARZYSZENIA » SZKOLNE KOŁO CARITAS » *** 2017 *** » COŚ DROBNEGO DLA BLIŹNIEGO

Dzieci dzieciom

Stało się już tradycją naszej szkoły, że w okresie przedświątecznym nasi uczniowie pomagają swoim rówieśnikom w ramach akcji „Coś drobnego dla bliźniego”.  Wolontariusze  ze Szkolnego Koła Caritas zbierają słodycze, aby przygotować z nich słodkie niespodzianki. W tym roku z zebranych łakoci udało nam się przygotować 11 bogatych paczek.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom, zwłaszcza tym z klas 1-3, na których zawsze możemy liczyć. Wyrazy podziękowania należą się również rodzicom i wychowawcom. Bez Waszego wsparcie akcja by się nie powiodła.