OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 03.07.2022

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. U początku wakacji: Pozdrawiamy wszystkich Gości, którzy spędzają czas wakacji w Kowalewie , a w dniu dzisiejszym zdecydowali się wejść z nami we wspólnotę eucharystyczną.
  2. Niektóre nabożeństwa i spotkania w najbliższym tygodniu:
  • Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy: środa godz. 17.30,
  • Adoracja w intencji powołań: czwartek, po Mszy o godz. 7.00 do 17.30
  1. Taca na prace remontowe przy kościele: Dziś taca inwestycyjna.
  2. Śniadanie na trawie.  Parafia zaprasza  na Śniadanie na trawie w dniu 9.07 w godzinach 9.30 do 11.00 przy Domu parafialnym na ul. św. Józefa 2. Przynosimy ze sobą kocyki, karimaty i kosze piknikowe. Odbędzie się konkurs na najpyszniejszy kosz piknikowy, a ściślej jego zawartość. Ze względu na gorące klimaty możemy przyjść w stroju piratów z Karaibów. Zabieramy dobre humory, komórki zostają w domu. Możemy przynieść ze sobą także trwałą żywność( konserwy, makarony) które przekażemy  parafii w Przemyślu. Gdyby pogoda uniemożliwiła spotkanie( jest to spotkanie " pod chmurką")  to impreza odbędzie się 16.07.
  3. Ks. Proboszcz dziękuje za wszystkie życzenia przekazane z okazji Imienin.
  4. Odpusty: Dziś drugi dzień odpustu w Chełmoniu i dzisiaj  także odpust połączony z 25leciem kapłaństwa Ks. Juranda w  Zieleniu.
  5. Wśród wakacyjnych zmian w organizacji życia parafii pragniemy przypomnieć, że

biuro parafialne będzie czynne  w tym tygodniu w poniedziałek, środę i piątek  od 18.30 do 19.00.  Uwaga zmiana godziny pracy biura parafialnego !  !  !. Ze względu na urlopy dni w których będzie czynne biuro parafialne w następnych tygodniach mogą ulegać zmianie - śledźmy na bieżąco ogłoszenia parafialne.(w sytuacjach losowych np. do chorego, kontakt telefoniczny  z duszpasterzem możliwy jest zawsze).

W minionym tygodniu odeszli do Pana: ś. p Barbara Socka i Ludwika Dąbrowska

Wieczny odpoczynek....