OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 16.01.2022

II NIEDZIELA ZWYKŁA

Pogrzeb Ks. Proboszcza  Miłosza Wardzińskiego. Bardzo dziękujemy parafianom i gościom za słowa solidarności, po śmierci naszego współbrata +ks. kanonika Miłosza Wardzińskiego. Dziękujemy za liczny udział w liturgii pogrzebowej, zamówione msze św. i wieńce i wiązanki. Bóg zapłać.

1. Msze kolędowe. W dalszym ciągu zapraszamy na msze św.  w których będziemy prosić o Boże błogosławieństwa dla Parafian z poszczególnych ulic i wiosek. Dziękujemy naszym parafianom, którzy odpowiadają na nasze zaproszenie do wspólnej modlitwy tu w świątyni. Dziękujemy za składane ofiary kolędowe w kopertach na potrzeby parafii. Plan na ten tydzień jest następujący
  • 17 stycznia PONIEDZIAŁEK godz. 18.30 ZAPLUSKOWĘSY I CAŁA UL. 1 MAJA
  •  18 stycznia WTOREK godz. 18.30 UL. BRODNICKA, UL.WRZOSOWA, POZIOMKOWA MALINOWA, DĘBOWA, AKACJOWA, JAŚMINOWA, GŁOGOWA
  • 19 stycznia ŚRODA godz. 18.30 UL. GŁÓWNY DWORZEC PRZED I ZA TORAMI, UL. SIENKIEWICZA, WYSPIAŃSKIEGO, BRONIEWSKIEGO, PRUSA, ŻEROMSKIEGO, DRZYMAŁY, MICKIEWICZA, SŁOWACKIEGO
  • 20 stycznia CZWARTEK GODZ.  godz. 18.30 SZYCHOWO I POD SZYCHOWO
  •  24 stycznia PONIEDZIAŁEK godz. 18.30 UL. KONOPNICKIEJ BLOKI I DOMY WOLNOSTOJĄCE I JANA PAWŁA II
  1.  Wszystkich nowych mieszkańców, którzy na terenie naszej parafii zamieszkują min. 3 miesiące lub więcej, a nie są wpisani do tzw. Kartoteki Parafialnej, uprzejmie proszę o dokonanie takiej adnotacji w biurze parafialnym. Przynależność do parafii zależy od „zamieszkania”, czyli faktycznego przebywania na terenie danej parafii, a nie od „zameldowania”. Przypisanie do konkretnej parafii umożliwia m.in. pobieranie wszelkich dokumentów i zgód.
  2. Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan: W dniach 18-25 stycznia obchodzimy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  3. Za tydzień 23 stycznia z inicjatywy papieża Franciszka będziemy obchodzić Niedzielę Słowa Bożego. Ma się ona przyczynić „aby w Ludzie Bożym wzrosła religijna i bliska znajomość Pisma Świętego”.
  4. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: ś. p. Ks. Kan. Miłosz Wardziński, Halina Różańska, Wanda Burczyńska, Jan Grzybowski

Wieczny odpoczynek......