INTENCJE MSZALNE

17.05.2021 r. - 23.05.2021 r.

 

17.05.2021 r. Poniedziałek.

7.00 + Stanisław (m) Grzędzicki (Msza z ofiar pogrzebu).

7.30 ++ Zofia i Andrzej Szymańscy.

18.00 + Stanisława (k) Leśniak (10 Msza gregoriańska – intencja od wnuczki Gosi z Pawłem).

18.30 + Janina Sztyburska (intencja od syna Adama z rodziną).

18.05.2021 r. Wtorek.

7.00 ++ Robert Kaznowski oraz Stanisław (m) Kaznowski; Stanisław (m) i Cecylia Rutkowscy.

7.30 ++ Beata Szymańska, Henryk (m) Gburczyk (intencja od Magdaleny z rodziną).

18.00 + Stanisława (k) Leśniak (11 Msza gregoriańska – intencja od wnuka Adama z rodziną).

18.30 + Janina Sztyburska (intencja od córki Ireny z rodziną).

19.05.2021 r. Środa.

7.00 + Beata Szymańska (Msza z ofiar pogrzebu).

7.30 Dziękczynna za uzdrowienie Krystyny.

18.00 + Stanisława (k) Leśniak (12 Msza gregoriańska – intencja od wnuczki Magdy z dziećmi).

18.30 ++ Eugeniusz Trykowski i zmarli z rodziny Gręźlikowskich.

20.05.2021 r. Czwartek.

7.00 + Stanisława (k) Leśniak (13 Msza gregoriańska – intencja od wnuka Marcina z synem Nikodemem).

18.00 ++ Józef (m) i Łucja Szeredy.

18.30 + Stanisław (m) Oswald (intencja od pracowników „Plastica”).

21.05.2021 r. Piątek.

7.00 + Stanisława (k) Leśniak (14 Msza gregoriańska – intencja od wnuka Michała z rodziną).

7.30 + Teresa Gardecka (intencja od rodziny Sockich).

18.00 ++ Stanisław (m) Zalewski (z okazji urodzin) oraz rodzice z obojga stron.

18.30 + Aleksander (m) Lewandowski (9 rocznica śmierci).

22.05.2021 r. Sobota.

7.00 + Stanisława (k) Leśniak (15 Msza gregoriańska – intencja od wnuczki Anny Hale z rodziną).

7.30 + Halina Ratyńska (Msza z ofiar pogrzebu).

18.00 + Ludwik Nowakowski.

18.30 + Gertruda Musiał (z okazji urodzin).

23.05.2021 r. – Niedziela – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

7.30 + Anna Cyglicka (z okazji Dnia Matki).

8.15 ++ Krzysztof Dajczak i rodzice: Władysław (m) i Krystyna Dajczak.

9.30 + Stanisława (k) Leśniak (16 Msza gregoriańska – intencja od wnuka Krzysztofa Huryn).

10.30 I KOMUNIA ŚW. KLASA 3B.

12.00 I KOMUNIA ŚW. KLASA 3A.

13.30 I KOMUNIA ŚW. KLASA 3C.

17.00 + Andrzej Wudziński (z okazji urodzin).