STOWARZYSZENIA » SZKOLNE KOŁO CARITAS » *** 2015 *** » WOLONTARIUSZE SZKOLNEGO KOŁA CARITAS W AKCJI

WOLONTARIUSZE SZKOLNEGO KOŁA CARITAS W AKCJI

Okres przedświąteczny to wzmożony czas pracy dla wolontariuszy Szkolnego Kola Caritas. Już od listopada uczniowie lepili aniołki z masy solnej i wykonywali świąteczne stroiki. Produkcja świątecznych akcesoriów  to nasz sposób na pozyskanie środków na późniejszą działalność.  Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję i zechcieli nabyć świąteczną niespodziankę. W dniach od 7 do 11 grudnia przeprowadziliśmy kolejną zbiórkę słodyczy pod hasłem „ Coś drobnego dla bliźniego”.  Jak zwykle mogliśmy liczyć na otwarte serca naszych kolegów i koleżanek. Kolejny raz potwierdzili oni swoją hojność i wrażliwość, zwłaszcza uczniowie klas I-III. Dziękujemy!.
Z zebranych słodyczy przygotowaliśmy 10 atrakcyjnych paczek dla uczniów naszej szkoły. Pragniemy podziękować  wszystkim, którzy pomogli nam w zbiórce: rodzicom, wychowawcom i dzieciom o wielkich sercach.

opiekun SKC