STOWARZYSZENIA » SZKOLNE KOŁO CARITAS » *** 2017 *** » WIELKANOCNA AKCJA CHARYTATYWNA

Wielkanocna Akcja Charytatywna

W niedzielę, 2 kwietnia 2017 roku członkowie Szkolnego Koła Caritas działającego przy naszej szkole przekonali się kolejny raz o hojności wielu ludzi. Tego dnia, po mszach świętych zachęcali oni parafian do nabycie baranków wielkanocnych.  Zebraliśmy 440zł. Pieniądze zostały przekazane na rzecz misji w Zambii, gdzie pracuje ksiądz Wojciech Łapczyński. Serdecznie dziękujemy darczyńcom za wrażliwe i otwarte serca.