STOWARZYSZENIA » SZKOLNE KOŁO CARITAS » *** 2018 *** » POMAGAMY HOSPICJUM

Pomagamy hospicjum

Tegoroczna akcja charytatywna miała nieco odmienny charakter od wcześniejszych, które odbyły się w naszej szkole. Swoją wrażliwością  uczniowie tym razem otoczyli chorych - przebywających w hospicjum. Przedsięwzięcie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Zbieraliśmy chusteczki nawilżające. Hojność naszych uczniów okazała się jak zwykle wielka; udało się zgromadzić 237 sztuk. Zostały one już dostarczone do Hospicjum Światło w Toruniu, a dar został przyjęty z ogromną radością.

Dziękujemy za szczodrość Waszych serc.