BIURO PARAFIALNE CZYNNE:PONIEDZIAŁKI, ŚRODY I PIĄTKI PO MSZY WIECZORNEJ 19.00-19.30. UWAGA!!! Godziny pracy biura mogą ulec zmianie, na bieżący tydzień godziny pracy sprawdzamy w ogłoszeniach duszpasterskich wywieszonych w kruchcie lub na stronie Parafii w Internecie.

2018 » KOLĘDNICY MISYJNI W JABŁONOWIE

Kolędnicy Misyjni w Jabłonowie

 

Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci to jedna z inicjatyw Kościoła, która szczególnie leży nam na sercu. Jak się okazało nie tylko nam, ale również rzeszy młodych ludzi, którzy wzięli udział w dziele Kolędników Misyjnych. W tym roku Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych odbyło się 13 stycznia 2018 roku w Jabłonowie Pomorskim.

 

       Zlot przebiegał w radosnej atmosferze. Była prezentacja grup,  ciasto, herbatka i wspólne kolędowanie. Obejrzeliśmy świąteczne przedstawienie oraz poznaliśmy świadectwo pracy misjonarzy świeckich z Mongolii.  Na zakończenie i zwieńczenie naszego spotkania przeszliśmy w barwnym korowodzie na Eucharystię, którą celebrował   ks. bp Wiesław Śmigiel. Po błogosławieństwie i ciepłym posiłku wróciliśmy pociągiem  ( niektórzy po raz pierwszy) do domu, ciesząc się na ponowne spotkanie w przyszłym roku.

                                                                                               Krzysztof Dębiński