STOWARZYSZENIA » SZKOLNE KOŁO CARITAS » *** 2016 *** » IDŹCIE i GŁOŚCIE

Idźcie i głoście

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Szkolne Koło Caritas w dniu 18 grudnia 2016 roku zebrało na mini kiermaszu ozdób bożonarodzeniowych 400 złotych. Kwotę tę w całości przekazaliśmy na misje w Zambii, którą prowadzi ksiądz Wojciech Łapczyński. Nie mieliśmy żadnych wątpliwości, na jaki cel przeznaczyć zebrane pieniądze, gdyż rok liturgiczny, który  rozpoczął się wraz z Adwentem nosi hasło „Idźcie i głoście”. Cieszymy się, że mogliśmy być małymi misjonarzami. Dziękujemy za okazaną wrażliwość wszystkim, którzy złożyli dobrowolną ofiarę.