STOWARZYSZENIA » SZKOLNE KOŁO CARITAS » *** 2015 *** » DZIEŃ DZIECKA

Szkolne Koło Caritas świętuje Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to święto radości i  uśmiechu. W sobotę 30 maja 2015 roku wśród wielu  młodych wolontariuszy uczestniczących w Festynie Rodzinnym  „Bądźmy razem”  organizowanym przez Toruńskie Centrum Caritas znalazło się  37 uczniów naszej szkoły. Nasi uczniowie  spotkali się z innymi, którzy podobnie jak oni pragną pomagać drugiemu człowiekowi. Festyn stał się okazją do wspólnego świętowania. Dmuchane konstrukcje, turniej rycerski, pokazy i występy muzyczne, taneczne… to tylko niektóre atrakcje,  z których mogliśmy korzystać. Bogatsi o nowe doświadczenia i obdarowani niespodziankami, z nowym entuzjazmem wracaliśmy do domu.

Justyna Bąkowska