2017 » DIECEZJALNY ZJAZD SŁUŻBY LITURGICZNEJ

Diecezjalny Zjazd Służby Liturgicznej

W sobotę, 22 kwietnia 2017 roku grupa ministrantów i lektorów z naszej parafii wybrała się na Diecezjalny Zjazd Służby Liturgicznej  do Sanktuarium Świętego Jana Pawła II i Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej  w Toruniu, a tam mogliśmy uczestniczyć w koncercie ewangelizacyjnym, który poprowadził  zespół „Wyrwani z niewoli”.  Animowali oni dla nas zabawy, śpiewali pieśni uwielbienia, a także złożyli świadectwo wiary. A wszystko to w rytmie rapu.  Zwieńczeniem tego spotkania była Eucharystia z  wyjątkową służbą ołtarza pod przewodnictwem księdza biskupa Andrzeja Suskiego.  Potem było coś dla ciała, smaczna grochówka. Tego dnia doświadczaliśmy radości,  płynącej ze zmartwychwstania naszego Pana.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z naszej ministranckiej eskapady, w której towarzyszyli nam nasi koledzy z parafii Wielka Łąka.