BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

2018 » BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

„ Świętymi bądźcie, bo Ja jestem święty” to zdanie zaczerpnięte z Księgi Kapłańskiej stanowiło myśl przewodnią szóstego już Balu Wszystkich Świętych, który w naszej szkole odbył się 29 października 2018 roku. Ponad stu uczniów, ubranych w białe szaty, spotkało się na wspólnej zabawie. Tego dnia w naszej szkole unosił się blask świateł oraz atmosfera niezwykłej radości , gdyż każdy święty chodzi uśmiechnięty. Życzymy wszystkim, aby każdego dnia pragnęli podążać drogą świętości.