STOWARZYSZENIA » SZKOLNE KOŁO CARITAS » *** 2017 *** » BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

Tradycją naszej szkoły stał się bal, który ma miejsce tuż przed uroczystością Wszystkich Świętych. Tegoroczna  piąta edycja cieszyła się dużą frekwencją i odbyła się  30 października 2017 roku.
       Święty Paweł w Liście do Efezjan pisze, Radujcie się w Panu. Skoro mamy się weselić, przyodziani w białe szaty jak przystało świętym chrześcijanom, śpiewaliśmy, tańczyliśmy, bawiliśmy się , gdyż święty chodzi uśmiechnięty. Tego dnia nad naszą szkołą wznosił się niezwykły blask świateł , anielskie towarzystwo oraz atmosfera niezwykłej radości.
W oktawie tego święte życzymy wszystkim , aby chcieli być świętymi.
       Księdzu Proboszczowi dziękujemy za podarowanie nam nagród na konkursy w zabawie.

Uczniowie Szkolnego Koła Caritas